top of page

Sevgili kahve severler ve değerli okurlar;

Benim adım İbrahim ve sizlere ekibim adına sesleniyorum, biliyorsunuz ki Dünya üzerinde tarihin gelmiş geçmiş en büyük sosyal ağı her zaman kahve olmuştur. Kahve, içildiği her dönemde ve YY’ da yaşanılan olaylara sosyal ağının gücü ile kucak açmıştır.

Tarihin tanıklık ettiği tüm evrensel olaylarda olduğu gibi, şuan kahve dükkanlarımızda lokal ve yabancı misafirlerimiz tarafından da bizlere oldukça fazla sorular geliyor. Eminiz ki siz değerli okurlarımızın da yaşadığı bölgelerde durum bundan ibaret!

Bizler ise Yerel ve Uluslararası yetkili birliklerin yaptığı paylaşımlar ışığında olayları takip ediyor ve gerekeni her vatandaşımız gibi yapmaya çalışıyoruz. Siz değerli kahve severlere de tavsiyemiz; vatandaş olarak, yetkili birliklerin ve derneklerin oluşturduğu destek formlarına ve listelerine göre yardım etmeniz. Oluşabilecek gereksiz yardım çağrıları, oluşabilecek gereksiz eşya ve insan kalabalıkları orada olan depremzede vatandaşlarımızın doğru desteği almasını engelleyebilir. Sadece gerekli olan şeylere odaklanılmasını rica ediyoruz.

Son olarak, vatandaşlarımızın dayanışma gücü ile bütün bunların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Umarım bir an önce yaraları sararız, sevgilerle…


No48 Coffee Ekibi.

65 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page